Argento.com.tr müşterilerine en üst düzeyde güvenlik sağlamaya çalışmaktadır. Sitemize girdiğiniz tüm şahsi bilgileriniz dünyanın lider verifikasyon firmalarından biri olan RapidSSL tarafından Argento.com.tr için özel olarak oluşturulan128Bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Bankalara gönderirken tüm bilgiler ise Verisign tarafından sağlanan 128Bit şifrelerle korunmaktadır. Argento.com.tr müşterilerinin gizliliğini maksimum seviyede tutmak için kredi kartlarının sadece ilk ve son 4 hanesini sisteminde saklar bunun dışındaki tüm bilgiler bankaya gönderildiği anda kaybolur.

Bunun yanında, Argento .com.tr , 22 yıllık ticari tecrübesi olan Gümüş Spor Giyim Tekstil Konf. ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti. iştirakidir. Argento Mayo mağazaları adıyla  İstanbul'da faaliyet gösteren şirketimiz; 

tüm alışverişlerinizin ürün ve ödeme güvencesinin teminatıdır.

Mağazalarımızın adreslerine iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz


Argento  alışveriş sayfaları 128 Bit SSL sertifikasıyla %100 güvenli olarak oluşturulmuştur. Bu sertifika Argento'da bağımsız olarak uluslararası kurumlarca sizin güvenliğiniz için tasarlanmış, ve Argento'nun talebi üzerine argento.com.tr alışveriş sayfalarına yerleştirilmiştir. Bu sertifika özel bir şifreleme sayesinde kırılması mümkün olmayan bir güvenlik sağlamaktadır. 

RapidSSL sertifikalı Argento sadece Türkiye İş Bankası Bankası Sanal Pos'tunu kullanmaktadır. 

Argento , kredi kartı bilgilerinizi sadece alışveriş işleminiz sırasında girmenizi istemektedir. Kredi kartı bilgileriniz ödeme işleminin yapılabilmesi için her alışverişte bir kereye mahsus olarak girilmelidir. Argentobeachwear, kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle kaydetmez veya saklamaz. 

Güvenliğinizi korumak için sizin yapmanız gerekenler; 

Gerek Argento ile gerekse diğer kişi veya kurumlarla E-posta yoluyla yazışmalarınızda herhangi bir metnin içine kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. 

Argento sayfalarında yer alan formlarda sorulmadıkça kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz. Bu bilgiyi sadece alışverişiniz esnasında girmeniz istenecektir.


Argento.com.tr dan gönül rahalığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

RapidSSL alışveriş güvenliği temelinde kredi kartı sahiplerini 10.000 USD limitle Sigortalamış ve güvence altına almıştır.